O Firmie

Nasza Firma jest cenionym i lubianym dystrybutorem artykułów do pakowania. W naszym szerokim katalogu znajdują się takie produkty, jak: folia stretch,bąbelkowa (pęcherzykowa) tektura falista dwuwarstwowa i wiele innych artykułów opakowaniowych.

Funkcjonujemy na polskim rynku od 2003 roku. Od tego czasu zyskaliśmy grono wiernych Klientów, którzy doceniają wysoką jakość naszych usług. Nie spoczywamy jednak na laurach i stale intensywnie się rozwijamy, unowocześniając naszą bazę transportową oraz poszerzając ofertę.

Prowadzimy sprzedaż hurtową, jak i detaliczną. Współpracujemy z małymi przedsiębiorstwami, lecz także dużymi korporacjami, niezmiennie dostarczając wytrzymałych, uniwersalnych produktów do pakowania, takich jak folia bąbelkowa, stretch czy ekologiczna tektura falista.

Celem naszej Firmy jest rzetelna i uczciwa współpraca, gwarantująca wysoką jakość naszych wszystkich artykułów. Naszym priorytetem jest także staranność i terminowość dostaw, a także zaspokajanie rosnących wymagań i potrzeb naszych Klientów.

 Bripi. PPHU. Brzozowski Paweł. Folia bąbelkowa.

Zapraszamy do współpracy.