Napinacze

Klasyczny napinacz przeznaczony jest do naciągania taśmy przy pakowaniu towarów. Dzięki uniwersalnemu zastosowaniu wykorzystywany jest z powodzeniem w wielu branżach przemysłu. Pozwala na bardzo solidne zabezpieczenie opakowania oraz optymalne ustabilizowanie np. na palecie transportowej. Bardzo dobrze sprawdza się przy pakowaniu szczególnie dużych oraz średnich kartonów. Zdecydowanie przyspiesza cały proces, pozwalając na przygotowanie większej partii towaru do przechowania bądź wysłania.

Wśród proponowanych modeli oferujemy napinacz taśmy:

H-2

Służy do szybkiego i łatwego łączenia taśmy polipropylenowej za pomocą zapinek drucianych i plastikowych. Solidna konstrukcja, wysoka jakość materiału, mały ciężar i ergonomiczny kształt gwarantują bezpieczną i wygodną pracę.
Maksymalna szerokość taśmy: do 19 mm.

H-22

Służy do sprawnego napinania taśmy polipropylenowej oraz poliestrowej przy wykorzystaniu zapinki drucianej samozaciskowej.
Umożliwia pakowanie towarów o średniej i ciężkiej wadze. Urządzenie pracuje w pozycji poziomej, jak i pionowej.
Maksymalna szerokość taśmy: do 19

H-35

Model kleszczy w jednym do zaciskania zapinki blaszanej na taśmach polipropylenowych. Taśmy muszą być wcześniej naciągnięte za pomocą urządzenia typu H-21 lub ręcznie. Stosowane do plombowania kartonów/przesyłek